۰۹۳۵۸۳۹۹۲۸۳

شعبه مرکزی اصفهان: میدان آزادی، ابتدای خیابان ملاصدرا، فرعی 13، پلاک 52

Top

یلدای پویتکیان ۱۴۰۲

یلدای پویتکیان ۱۴۰۲
دورهمی ها, سایر رویدادها
چهارشنبه ۲۹ آذرماه ۱۴۰۲ | پویتک ملاصدرا | اصفهان |

شب یلدا یا شب چله یکی از کهن‌ترین جشن‌های ایرانیه. توی این شب، بلندترین شب سال و به دنبالش بلند‌تر شدن طول روزها توی نیم‌کره شمالی، که مصادف با انقلاب زمستونیه، جشن گرفته می‌شه.

هر چند سال قبل به خاطر غم‌های فراموش نشدنی‌ای که داشتیم، شب یلدا رو جشن نگرفتیم، ولی امسال به رسم پدران و مادرانمون، باز قراره با این جشن باستانی، به پاس پیروزی روشنی بر تاریکی، این شب طولانی رو در کنار هم‌دیگه باشیم.

اعضای فضای کار اشتراکی، تیم‌های شتاب‌دهی و همچنین دانش‌آموختگان دوره‌های مدرسه کسب و کار پویتک به صرف دورهمی و تازگی دیدار دعوت شدن و مهمون‌های دیگه‌ای هم مثل مربی ها و فعالین اکوسیستم نوآوری کنارمون هستند.

امسال قراره شاهنامه خوانی داشته باشیم، فال بگیریم، بازی کنیم، چندین اجرای موسیقی داشته باشیم و در کنار پذیرایی‌های کوچیک ولی مخصوص شب یلدا، با هم گپ بزنیم.

لطفاً اگه می‌دونید که می‌تونید توی این دورهمی دوستانه‌ی مخصوص خودتون شرکت کنید و ما رو خوشحال کنید، حتما حضورتون رو از طریق واتسپ یا تلگرام پویتک تا دوشنبه شب به ما اعلام کنید چون ظرفیت شعبه ملاصدرا کوچکتر از جمع بزرگ پویتکیان هست و همینطور نیاز داریم بدونیم تا بتونیم برنامه‌ریزی بهتری داشته باشیم.

پس منتظر خبرتون هستیم.

Date