۰۹۳۵۸۳۹۹۲۸۳

شعبه مرکزی اصفهان: میدان آزادی، ابتدای خیابان ملاصدرا، فرعی 13، پلاک 52

Top

پویتک به عنوان یک هاب نوآوری از زمستان ۹۵ راه اندازی شد و با ارائه‌ی «فضای کار»، «آموزش» و «تامین سرمایه»، با کسب و کارهای نوپا همراه است. امروز پویتک برای توسعه‌ی كمی و كيفی اكوسيستم كارآفرينی بخش مركزی ايران تلاش می كند.

«پویتک» کهن‌ترین نام خلیج فارس، برآمده از کتاب اوستا است. «پویتک» در زبان اوستایی به معنی پاک و پاک کننده است. «پویتک» یک فناوری پویاست.

زندگی به سبک پویتک یک زندگی‌ پاک و پایدار است که با نگاه به آینده و با بهره‌برداری پویا از فناوری، حریم محیط‌زیست و میراث فرهنگی و معنوی را پاس می‌دارد.

ما بر این پیمانیم که با روش‌های نوآورانه، پاک و پایدار، همه‌ی توانمان را برای توسعه و ترویج زندگی به سبک پویتک و «رسیدن به حال خوب برای همه» به کار گیریم.

در پویتک مفاهیمی چون صداقت و راستی، عدالت اجتماعی و برابری، توسعه‌ی پایدار، خلاقیت و نوآوری و نیز فرهنگ و خردورزی از ارزش بالایی برخوردار هستند.

نگرش پویتک در چاره‌اندیشی برای چالش‌ها، بر اساس چهار ویژگی نهادینه شده است: کلان‌نگری، دانش‌بنیانی و کارشناسی، فرآیندمحوری و همچنین پایداری و توازن.

کسب درآمد جز جدا نشدنی هر کسب‌وکاری است اما نه به هر بهایی. پویتک تنها در مسیری گام بر می‌دارد که در راستای مشکل واقعی زندگی مردمان، افقی نو نمایان کند.

اولویت‌های پویتک

پویتک از کسب‌وکارهای نوپا با رویکرد حل چالش‌های جامعه‌ی ایرانی حمایت ویژه می‌کند

شهر پایدار

در بهبود معضلات زندگی شهری همچون ترافیک، آلودگی هوا و محیط‌زیست و دیگر موارد کمک می‌کند.

شهروند توسعه‌یافته

در رشد فرهنگ کارآفرینی، فرهنگ شهروندی، فرهنگ کتاب‌خوانی و مانند آن کارایی به سزایی دارد.

سلامت جسم و روح

در افزایش میزان دسترسی به خدمات درمانی، عدالت مالی در پرداخت هزینه‌ها و خدمات بیمه‌ای کارآمد است.

آموزش متوازن

با توسعه یا بومی‌سازی فناوری‌ها و روش‌های نوین آموزشی، به پرورش شهروند چند بعدی یاری می‌رساند.

هم‌بنیان‌گذاران

mkdf-team-image

احسان فقیه

هم‌بنیان‌گذار

کارشناس ارشد مهندسی مکانیک و عضو پیشین «آزمایشگاه تعامل ربات و انسان» دانشگاه تهران و نایب‌رییس هیات مدیره و عضو مجمع موسسین «انجمن فضاهای کار اشتراکی ایران» است. از سال ۸۶ به طور جدی به حوزه‌ی کسب و کار وارد شد. «اثر بخشی» و همچنین «رشد و پیشرفت» دو ارزش بی‌همتای زندگی اوست و به همین سبب حل مساله، نوارزش‌آفرینی و رشد استارتاپ‌ها برای او اولویت است.

mkdf-team-image

علی صالحی

هم‌بنیان‌گذار

فارغ‌التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا از دانشگاه تهران است. توسعه محصول و راه‌اندازی و توسعه کسب‌وکارهای حوزه تکنولوژی موضوع اصلی تمرکز اوست. او علاوه بر تجربه عملی در این زمینه، به عنوان مشاور کسب‌وکار و نیز طراحی و توسعه محصول با مجموعه‌های متعدد دولتی، خصوصی و شرکت‌های فناورانه همکاری داشته است. «توسعه» از مهم‌ترین مقولات مورد علاقه‌ی او به حساب می‌آید.

به کانال تلگرام پویتک بپیوندید