09358399283

اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای خیابان ملاصدرا، کوچه 13، پلاک 52

بالا

Slide ارزش‌آفرینی به سبک پویتک پویتک به شما کمک می‌کند با ریسک کم‌تر و تمرکز و شتاب بیش‌تر، به سمت ارزش‌آفرینی گام بردارید. Slide ارزش‌آفرینی به سبک پویتک پویتک به شما کمک می‌کند با ریسک کم‌تر و تمرکز و شتاب بیش‌تر، به سمت ارزش‌آفرینی گام بردارید.

شتابدهنده استارت‌آپ‌ها

در شتابدهنده پویتک کارآفرینی لازم است، ولی کافی نیست. ما به تیم‌های با انگیزه، با استعداد، متعهد و علاقه‌مند به یادگیری کمک می‌کنیم تا «ارزش»های تازه خلق کنند

آموزش

برگزاری کارگاه‌های عملی با مربیان حرفه‌ای بسته به نیاز تیم و مرحله استارت‌آپ

منتورشیپ

جلسات متعدد با متخصصین با تجربه‌ای که مسیر رشد استارتاپ را پیشتر پیموده اند

کوچینگ

پیگیری منظم فعالیت‌های تیم به منظور افزایش بهره‌وری با استفاده از متدهای چابک

امکانات و فضای کار

فضای کاری متمرکز، با انرژی و پویا و سرویس‌های زیرساختی، تبلیغاتی، اداری و ...

شبکه روابط

ارتباط با متخصصان، نهادهای دولتی و غیردولتی و جامعه ای از مشتریان آغازین

سرمایه نقدی

پرداخت سرمایه‌ی نقدی اولیه تا سقف 1۵۰ میلیون تومان بر اساس موضوع و نیاز تیم

فرآیند شتابدهی پویتک

درخواست پذیرش

فرم شتابدهی را در همین برگه تکمیل کنید. اگر در مرحله‌ای هستید که نمونه محصول دارید، آن را با ارسال فایل و یا لینک، به ما معرفی کنید. حداکثر طی یک هفته درخواست شما بر اساس اطلاعات فرم بررسی خواهد شد.

پیش شتابدهی

با برگزاری جلسه‌ی حضوری، ورود به دوره‌ی پیش‌شتابدهی رد یا تایید می شود. در دوره‌ی پیش شتابدهی علاوه بر امکان استقرار تیم در فضای کار اشتراکی، خدمات مربیگیری و کوچینگ ارائه خواهد شد تا تیم طی ۲ تا ۳ ماه، آماده‌ی ورود به مرحله‌ی شتابدهی شود.

شتابدهی

پس از دوره‌ی پیش‌شتابدهی، تیم‌ها با ارائه‌ی مجدد کسب‌وکار خود، امکان ورود به دوره‌ی شتابدهی را خواهند داشت. تیم در این دوره‌ی ۶ تا ۹ ماهه، با دریافت خدمات منتورینگ، کوچینگ و همچنین سرمایه نقدی تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان، محصول خود را توسعه می‌دهد.

سرمایه گذاری

در پایان برنامه‌ی شتابدهی، جذب سرمایه می‌تواند رشد سریعی به استارتاپ بدهد. پویتک با برگزاری روزهای ارائه و استفاده از شبکه سرمایه گذاران، تامین سرمایه دور بعد را نیز تسهیل می کند.

برای پذیرش در شتابدهنده پویتک درخواست بدهید

شرایط لازم جهت ارسال درخواست

MVP

برای ورود از مرحله‌ی پیش‌شتابدهی به مرحله‌ی شتابدهی، باید نمونه‌ی اولیه‌ای از محصول رادر بازار تست کرده باشید. اگر کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) دارید و یا کسب و کارتان واقعا کار می‌کند، گام بزرگی برداشته‌اید.

مدل کسب‌وکار

مدل کسب‌وکار پاسخ به چندین سوال کلیدی است که داستانی باور پذیر از کسب‌وکار شما روایت می‌کند. در مدل کسب‌وکار شفاف است که چه «مساله»ای را از چه «افرادی» حل نموده و در ازای خلق این «ارزش»، چطور جریانی از «درآمد» ایجاد می‌کنید.

تمرکز

راه اندازی کسب‌وکار، یک کار تمام وقت است و شما بیشتر از یک کارمند، نیازمند زمان خواهید بود. اگر هنوز اولویت زندگی‌تان خلق جهانی تازه و حل مساله‌ای فراگیر نیست، بهتر است کمی بیشتر تامل کنید.

تیم

اگر شما یک گروه با مهارت‌های مکمل، متعهد به اهداف و با رویکرد مشترکی هستید که بر اساس آن، با مسئولیت و پاسخگویی در کنار هم قرار گرفته‌اید، شما یک تیم هستید و مهمترین شرط راه اندازی کسب‌وکار را دارید.

پرسش های متداول

فرآیند کلی پذیرش

درخواست شما، با توجه به اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد کرده‌اید، توسط تیم پذیرش بررسی می‌شود. در صورتی‌که درخواست شما رد یا تایید شود، از طریق ایمیل حداکثر تا یک هفته به نماینده تیم اعلام خواهد شد. در صورت تایید، جلسه‌ای با حضور همه‌ی اعضای تیم برگزار می‌شود. پس از تایید نهایی، تیم پذیرش شده وارد فرآیند ۲ تا ۳ ماهه‌ی پیش‌شتابدهی شده و در پایان این مرحله، بر اساس تجربه‌ی مشترک، تیم می‌تواند به دوره شتابدهی ۶ تا ۹ ماهه ورود یابد.

فرآیند مصاحبه

پس از بررسی و تایید فرم درخواست شتابدهی توسط پویتک، زمان مصاحبه حضوری از طریق ایمیل به نماینده‌ی تیم اعلام خواهد شد. در این جلسه، تمامی اعضا می بایست حضور داشته باشند. نتیجه‌ی این جلسه حد اکثر تا یک هفته به اطلاع نماینده تیم خواهد رسید.

مرحله پیش‌شتابدهی

مدت زمان پیش شتابدهی ۲ تا ۳ ماه است که بر اساس موضوع و نیازهای تیم، مشخص می‌شود. یک تیم برای پذیرش در این مرحله، نیازمند مدل کسب و کار و تیمی مکمل و متعهد است. در این مرحله، تمامی خدمات شتابدهنده به جز سرمایه‌ی نقدی اولیه، به تیم ارائه خواهد شد.

مرحله شتابدهی

پس از گذراندن مرحله پیش‌شتابدهی، در صورتی که تیم به میزان رشد مناسب برسد، وارد مرحله‌ی شتابدهی می‌شود. مد زمان شتابدهی ۶ تا ۹ ماهه است که بر اساس نیاز تیم و نوع کسب‌وکار، برنامه‌ای اختصاصی خواهد داشت. خدمات کوچینگ و منتورینگ از مهم‌ترین خدمات شتابدهی پویتک است. همچنین در دوره‌ی شتابدهی، سرمایه‌ی نقدی تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان بر اساس موضوع پرداخت خواهد شد.

درصورت نداشتن تیم

هرچند داشتن تیم متمرکز از جمله مهم ترین ویژگی های استارت موفق است، اما ما توانایی های فردی شما را نادیده نمی‌گیریم و درصورت داشتن اشتیاف و همینطور شناخت درستی از بازار مورد نظر، امکان تشکیل تیم وجود خواهد داشت.

میزان سرمایه گذاری نقدی

پویتک با توجه به نیاز تیم سرمایه‌ی اولیه نقدی تا سقف ۱۵۰ میلیون تومان را بر اساس موضوع و بررسی های تیم پذیرش به تیم‌های راه یافته به مرحله‌ی شتابدهی پرداخت می‌کند.

برنامه حضور موسسین استارتاپ

موفقیت استارتاپ با تلاش‌های پاره وقت ناسازگار است. در صورتی که قرار است در مسیر رشد استارتاپتان با سرعت مناسب حرکت کنید، دلیلی منطقی برای تمام وقت کار نکردن وجود نخواهد داشت  : )

هرکه را شد همت عالی پدید
هرچه جست آن چیز، حالی شد پدید
هرکه را یک ذره همت داد دست
کرد او خورشید را زان ذره پست

صائب

حوزه‌های شتابدهی

کسب‌وکارهای پلتفرمی

کسب‌وکارهایی که با ایجاد بستری برای ارتباط و تعامل میان تامین کنندگان و مصرف کنندگان به خلق ارزش می‌پردازند. مانند اسنپ، کافه بازار، پونیشا و …

کسب‌وکارهای الکترونیک

کسب‌و‌کارهایی که برای حل مسائل حوزه‌های آموزش، تجارت، لجستیک، بهینه‌سازی و… از راه‌حل‌های آنلاین و یا تکنولوژیک نظیر اتوماتیک کردن فرآیندها، هوش مصنوعی و… استفاده می‌کنند.

هاردتـِک

کسب‌وکارهایی مبتنی بر فناوری که عمدتا محصول سخت افزاری دارند. نظیر اینترنت اشیا، رباتیک، گجت‌های هوشمند، گجت‌های سلامت و …

شتابدهنده پویتِک

برای ورود به فرآیند شتابدهی ثبت‌نام کنید
درخواست پذیرش