09358399283

اصفهان، سی و سه پل، چهارباغ بالا، ساختمان بانک تجارت، طبقه سوم

بالا

شتاب‌دهنده استارت‌آپ‌ها

در شتاب‌دهنده پویتک کارآفرینی لازم است، ولی کافی نیست. ما به تیم‌های با انگیزه، با استعداد، متعهد و علاقه‌مند به یادگیری کمک می‌کنیم تا «ارزش» های تازه خلق کنند

محیط و فضای کاری متمرکز، با انرژی و پویا جهت تعامل هر روزه با کوچ‌های توانمند

دسترسی به سرویس‌های رایگان نظیر هاست، تبلیغات آنلاین، خدمات دفتری و ...

دسترسی به مربیان تجربه‌مند و کارآزموده و کوچینگ حرفه‌ای برای مدیریت ریسک استارت‌آپ

ارتباط با شبکه متخصصان، نهادهای دولتی و غیردولتی و مشتریان آغازین

برگزاری کارگاه‌های عملی - آموزشی با مربیان حرفه‌ای وابسته به نیاز تیم و مرحله استارت‌آپ

پرداخت سرمایه‌ی اولیه تا سقف ۵۰ میلیون تومان به تیم‌های پذیرش شده

چرا شتاب‌دهنده پویتک؟

  • جلسات پیوسته هفتگی و برنامه‌ریزی برای فعالیت‌های روزانه، گفتگو در خصوص سیر مطالعاتی و آموزشی تیم و هر یک از اعضا، توجه به توسعه فردی در کنار توسعه استارت‌آپ، حمایت و مشاوره روحی در شرایط بسیار سخت فعالیت استارت‌آپی، کمک به حل تعارضات درون تیم‌ها و بازسازی تیم از هم پاشیده، تجربه کم‌نظیری برای استارت‌آپ‌های ما بوده است.
  • از دانش تا مهارت راه بسیار است و یکی از مهم‌ترین دلیل‌های شکست استارت‌آپ‌ها چالش تبدیل دانش به مهارت است. در شتاب‌دهنده پویتک با آموزش عملیاتی، همراهی با تیم‌ها در جلسات و دیگر فعالیت‌ها، به استارتاپ‌ها کمک می‌کنیم تا دانش کار تیمی، رهبری، مدیریت جلسات، تحقیقات بازار، فروش، مذاکره، ارائه و… را به مهارت تبدیل کنند.

چرا شتابدهنده پویتک؟

  • جلسات پیوسته هفتگی و برنامه‌ریزی برای فعالیت‌های روزانه، گفتگو در خصوص سیر مطالعاتی و آموزشی تیم و هریک از اعضا، توجه به توسعه فردی در کنار توسعه استارت‌آپ، حمایت و مشاوره روحی در شرایط بسیار سخت فعالیت استارت‌آپی، کمک به حل تعارضات درون تیم‌ها و بازسازی تیم از هم پاشیده، تجربه کم‌نظیری برای استارت‌آپ‌های ما بوده است.
  • از دانش تا مهارت راه بسیار است و یکی از مهمترین دلایل شکست استارت‌آپ ها چالش تبدیل دانش به مهارت است. در شتابدهنده پویتک با آموزش عملیاتی، همراهی با تیم‌ها در جلسات و دیگر فعالیت ها، به استارتاپ ها کمک میکنیم تا دانش کار تیمی، رهبری، مدیریت جلسات، تحقیقات بازار، فروش، مذاکره، ارائه و… را به مهارت تبدیل کنند.

فرآیند شتابدهی پویتک

درخواست پذیرش

فرم شتابدهی را در همین برگه تکمیل کنید. اگر در مرحله ای هستید که نمونه محصولی دارید، آن را با ارسال فایل و یا لینک، به ما معرفی کنید. کارشناسان پویتک بر اساس اطلاعات فرم بررسی می کنند.

پیش شتابدهی

با برگزاری جلسه حضوری، ورود به دوره پیش شتابدهی رد یا تایید می شود. در دوره‌ی پیش شتابدهی علاوه بر امکان استقرار تیم در فضای کار اشتراکی، خدمات مربیگیری و کوچینگ ارائه خواهد شد تا تیم طی ۲ تا ۳ ماه، آماده ورود به مرحله شتابدهی شود.

شتابدهی

پس از دوره پیش شتابدهی، تیم ها با ارائه‌ی مجدد کسب و کار خود، امکان ورود به دوره شتابدهی را خواهند داشت. تیم در این دوره ۶ تا ۹ ماهه، با دریافت خدمات منتورینگ، کوچینگ و دریافت سرمایه نقدی تا ۵۰ میلیون تومان، محصول و یا بازار خود را توسعه می دهد.

سرمایه گذاری

در پایان برنامه‌ی شتابدهی، جذب سرمایه می‌تواند رشد سریعی به استارتاپ بدهد. پویتک با برگزاری روزهای ارائه و استفاده از شبکه سرمایه گذاران، تامین سرمایه دور بعد را نیز تسهیل می کند.

برای پذیرش در شتابدهنده پویتک درخواست بدهید

شرایط لازم جهت ارسال درخواست

MVP

برای ورود از پیش شتابدهی به فرآیند شتابدهی، باید نمونه اولیه‌ای از محصول کسب و کار خود را به صورت آماده داشته باشید. اگر کمینه محصول پذیرفتنی (MVP) دارید و یا کسب و کارتان واقعا کار می کند، در خواست شتابدهی بدهید.

مدل کسب‌وکار

مدل کسب و کار شما پاسخ به چندین سوال کلیدی است که داستان کسب و کار شما را باور پذیر می کند. در مدل کسب و کار شفاف است که شما چه مساله ای از چه افرادی را حل می کنید و در ازای خلق این ارزش، چطور پول در می آورید.

تمرکز

راه اندازی کسب و کار، یک کار تمام وقت است و شما بیشتر از یک کارمند، نیازمند زمان خواهید بود. اگر هنوز اولویت زندگی‌تان خلق جهانی تازه و حل مساله نیست، بهتر است کمی بیشتر تامل کنید.

تیم

اگر شما گروهی با مهارت های مکمل، متعهد به اهداف و رویکرد مشترک هستید که بر اساس آن‌ها، با مسئولیت و پاسخگویی در کنار هم قرار گرفته اید، شما یک تیم هستید و مهمترین شرط راه اندازی کسب و کار را دارید.

پرسش های متداول

فرآیند کلی پذیرش

درخواست شما، با توجه به اطلاعاتی که در فرم ثبت نام وارد کرده اید، توسط تیم پذیرش بررسی می شود. در صورتی‌که درخواست شما رد یا تایید شود، از طریق ایمیل تا حد اکثر سه روز کاری به نماینده تیم اعلام خواهد شد. در صورت تایید، جلسه‌ای با حضور اعضای تیم برگزار می شود. پس از تایید نهایی، تیم پذیرش شده وارد فرآیند ۲ تا ۳ ماهه پیش شتابدهی شده و در پایان دوره پیش شتابدهی، بر اساس تجربه مشترک، تیم می‌تواند به دوره شتابدهی ۶ تا ۹ ماهه ورود یابد.

فرآیند مصاحبه

پس از بررسی و تایید فرم درخواست شتابدهی توسط پویتک، زمان مصاحبه حضوری از طریق ایمیل به نماینده تیم اعلام خواهد شد. در این جلسه، تمامی اعضا می بایست حضور داشته باشند. نتیجه این جلسه حد اکثر تا یک هفته به اطلاع نماینده تیم خواهد رسید.

مرحله پیش شتابدهی

پیش شتابدهی یک بازه زمانی ۲ تا ۳ ماهه است که بر اساس موضوع تیم، تعیین می شود. یک تیم برای پذیرش در این مرحله، نیازمند مدل کسب و کار و تیم مکمل و متعهد است. در این مرحله خدمات شتابدهنده به جز سرمایه نقدی اولیه به تیم ارائه خواهد شد.

مرحله شتابدهی

پس از گذراندن دوره پیش شتابدهی، در صورتی که تیم به میزان رشد مناسب برسد، وارد دوره شتابدهی می شود. شتابدهی یک بازه ۶ تا ۹ ماهه است که بر اساس نیاز تیم و کسب و کار، برنامه‌ای اختصاصی خواهد داشت. خدمات کوچینگ و منتورینگ از مهم ترین خدمات شتابدهی پویتک است. همچنین در دوره شتابدهی سرمایه نقدی تا سقف ۵۰ میلیون تومان به تیم پرداخت خواهد شد.

برخی مربیان

برخی از بهترین مربیان که تا کنون با پویتک همکاری کرده‌اند

mkdf-team-image

شروین مشایخ

طراح رابط کاربری و تجربه کاربری
mkdf-team-image

احسان طریقت

مشاور دیجیتال مارکتینگ و توسعه فردی
mkdf-team-image

مهدی مظاهری

قرارداد و ارزش‌گذاری استارت‌آپ‌ها
mkdf-team-image

رضا الفت‌نسب

دبیر انجمن صنفی کسب و کارهای اینترنتی
برای ورود به فرآیند شتاب‌دهی ثبت‌نام کنید

شتاب‌دهنده پویتِک

اعضای تیم و نقش هر یک را به صورت زیر معرفی کنید:
نام و نام‌خانوادگی، نقش در تیم، رشته تحصیلی و دانشگاه در مقاطع مختلف، دو مورد از مهمترین فعالیت‌های کاری یا اجرایی

مشخصات نماینده تیم در ارتباط با شتابدهنده پویتک

.

به کانال تلگرام پویتک بپیوندید

رفتن به نوار ابزار