09358399283

اصفهان، دروازه شیراز، ابتدای خیابان ملاصدرا، کوچه 13، پلاک 52

بالا

استارتاپ‌ها در مراحل آغازین خود با مشکلاتی روبرو هستند که گاه خود از آن مشکلات بی‌خبرند. مشاوران و مربیان کار بلد می‌توانند در یافتن مشکلات و حل آن‌ها به استارتاپ‌ها کمک کنند. مربیانی که خود پیش‌تر تجربه راه‌اندازی کسب‌وکار داشته‌اند یا در حوزه تخصصی خود در سازمانی دیگر با مشکلات دست و پنجه نرم کرده و در حل آن‌ها کوشیده‌اند. رویداد «آمپلی فایر» رویدادی با محوریت عارضه‌یابی و منتورشیپ و با هدف حل این مشکلات توسط تیم «آکادمی کسب‌وکار پویتک» طراحی گردید.
________________
شهریور و مهر ۱۴۰۰
به وسعت ایران

ویژگی‌های رویداد آمپلی فایر پویتک

شاید بتوان مهمترین ویژگی رویداد امپلی فایر پویتک را حضور منتورهای تراز اول کشور در هر حوزه و رویدادی کاملا کاربردی و عملیاتی دانست.

در اولین دوره رویداد امپلی فایر، به مدت چهار هفته، از ۲۷ شهریور، مشکلات کسب و کار و تیمتون رو با بهترین مشاوران و منتورهای کشور پیدا و رفع می‌کنیم.

همراهی تسهیلگران با تجربه با تیم‌ها در طول دوره برای افزایش بهره‌وری

تعامل نزدیک و طولانی مدت با منتورهای متخصص و با تجربه

حضور منتورهای تراز اول و متخصص متناسب با عارضه‌های موجود در کسب‌وکار شما

معرفی و دسترسی به منابع مطالعاتی تکمیلی

آشنایی با تجربه‌های واقعی ایران و جهان

طراحی دوره به صورت کاملا کاربردی و تخصصی

ثبت نام اولین دوره رویداد آمپلی فایر

فرآیند رویداد آمپلی فایر

مخاطبین رویداد

با سرمایه‌گذاری در مرحله شتابدهی ما شریک کسب‌وکار شما خواهیم شد و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا با هم رشد کنیم. موفقیت و شکست شما موفقیت و شکست ما خواهد بود و در صورت شکست، پویتک ریسک سرمایه‌گذاری خود را می‌پذیرد.

عارضه یابی مستمر

تشخیص مشکل برای تیم که غرق در کسب‌وکار خود است، دشوار است. در پویتک به کمک مشاوره‌های تخصصی به عارضه‌یابی کسب‌وکار پرداخته و با تحلیل داده‌های کسب‌وکار، گفتگو با تیم و بر اساس تحلیل کُوچ و منتورها «مشکلات کلیدی» کسب و کار را کشف و به کمک یکدیگر برای حل آنها تلاش می‌کنیم.

شبکه روابط

در بسیاری موارد استارتاپ‌ها برای رشد به همکاران و شرکای تجاری حرفه‌ای نیاز دارند. پویتک برای استارتاپ‌های خود دسترسی به شبکه همکاران و شرکای تجاری حرفه‌ای را امکان پذیر می‌سازد. دسترسی به جامعه افراد خلاق و حرفه‌ای مانند سایر استارتاپ‌ها، افراد فعال در حوزه تکنولوژی، فری‌لنسرها و... از طریق استقرار در فضای کار اشتراکی پویتک میسر می‌شود.

کاهش ریسک

در دنیای استارتاپ ها مدیریت ریسک یک الزام است. دسترسی به سرمایه نقدی اولیه این ریسک را تا حدی کاهش می دهد. ارتباط با منتورهای باتجربه‌، تامین امکانات زیرساختی متعدد نظیر فضای کار، تجهیزات اداری، هاست، امکانات ساخت پروتوتایپ و ... در کنار دسترسی به بازار توسط شبکه همکاران پویتک ریسک ناگزیر راه اندازی و توسعه کسب و کار را کاهش می‌دهد.

حل چالش‌های کار تیمی

کسب‌وکارها در مدت فعالیت خود با تعارضات درون تیمی زیادی مواجه‌اند. در بسیاری موارد نقطه ضعف تیم نحوه تقسیم وظایف و مدیریت چابک است و گاهی این ضعف منجر به تعارضات جدی و شکست می‌شود. کُوچ در نقش اسکرام‌مستر و مشاور کار تیمی نیز عمل می‌کند و در مدیریت وظایف و حل تعارضات همراه تیم است.

پرسش‌های متداول

چرا رویداد آمپلی‌فایر پویتک
 • حضور منتورهای تراز اول و متخصص متناسب با عارضه های موجود در کسب و کار شما
 • تعامل نزدیک و طولانی مدت با منتورهای با تجربه
 • همراهی تیم‌ها در طول دوره برای افزایش بهره‌وری
 • طراحی دوره به صورت کاملا کاربردی و
 • آشنایی با تجربه‌های واقعی ایران و جهان
 • معرفی و دسترسی به منابع مطالعاتی تکمیلی
مخاطبان رویداد آمپلی فایر پویتک
 • اگر تیمی هستید که نمونه اولیه ی خود را تست کرده
 • اگر تیمی هستید که در بازار فعال هستید اما آنچه که برنامه ریزی کرده‌اید با آنچه که برای کسب و کار شما اتفاق می‌افتد متفاوت است و هنوز به توسعه و اهداف مد نظر خود نرسیده‌اید
 • اگر هنوز موفق به دستیابی به بازار برای نمونه سهم مارکت مد نظر خود را تصاحب نکرده‌اید،
 • اگر در جذب سرمایه و ارزش گذاری استارتاپ خود ابهاماتی دارید
 • اگر  مشکلات درون تیمی دارید و می‌خواهید عارضه‌های کسب و کار خود را شناسایی کنید.

این رویداد با مشاوران و منتورهای با تجربه به شما کمک می‌کند این عارضه‌ها را رفع کرده و باعث رشد کسب وکار خود شوید.

حوزه های علاقمندی

??

روند رویداد آمپلی فایر
 • در هفته نخست جلسات مشاوره و عارضه‌یابی برگزار می‌شود.
 • در هفته دوم بر اساس مشکل تشخیص داده شده در تیم، جلسات منتورشیپ برگزار می‌شود.(جلسه مصاحبه به صورت آنلاین انجام خواهد شد.پس از بررسی و غربال تیم‌ها، نتیجه نهایی به پذیرفته‌شدگان اعلام می‌شود.در مرحله بعد تیم‌های گزینش شده در جلسه مصاحبه اولیه حضور خواهند داشت و به کمک مشاوران و تسهیلگران ما بر اساس گفتگو و داده‌های موجود «مشکلات کلیدی» کسب و کار را کشف می‌کند. در هر مرحله تسهیلگران داده‌ها را جمع‌آوری کرده و برای بررسی و تحلیل در اختیار منتورها قرار می‌دهند.و در مرحله آخر جلسات منتورشیپ تخصصی بنا به نیاز تیم شما برگزار می‌شود.)
 • در هر جلسه منتورشیپ، وظایف لازم برای حل مشکل تیم مشخص می‌شود.
 • پس از انجام وظایف محوله، در صورت نیاز مجددا جلسه مشاوره یا منتورشیپ برگزار می‌گردد.
 • در انتهای رویداد این امکان برای تیم وجود دارد که در صورت تمایل جذب یکی از شتابدهنده‌ها شده و یا به سرمایه‌گذاران معرفی شده و یا برید خونتون
روند پذیرش رویداد آمپلی فایر

1. ثبت نام:

ثبت نام در رویداد مشاوره و منتورشیپ به صورت کاملا رایگان انجام می‌گیرد. فرم ثبت نام  اولیه را پر کنید. همکاران ما در ادامه برای تکمیل اطلاعات با شما تماس میگیرند و شما را گام به گام راهنمایی‌ میکنند. پس بهتر است هرچه زودتر ثبت نام اولیه را انجام دهید تا فرصت کافی برای تکمیل ثبت‌نام داشته باشید.

 

2.ارزیابی و مصاحبه

تیم‌هایی که ثبت‌نام خود را تکمیل کرده‌اند، وارد مرحله ارزیابی شده و در صورت تایید، برای جلسه مصاحبه دعوت می‌شوند. در پایان این مرحله منتخبان برای ورود به «آمپلی‌فایر» مشخص می‌گردند. با توجه به محدودیت ظرفیت، پیشنهاد می‌کنیم زودتر اقدام کنید تا فرصت داشته باشید به کمک همکاران ما، برای مصاحبه آماده شوید.

عارضه‌یابی کسب و کار

گاهی تیم در حال طی مسیری اشتباه است و متوجه خطای خود نیست. گاهی نیز تیم با وجود تمام تلاش‌ها، به نتیجه مورد نظر دست پیدا نمی‌کند و نمی‌داند مشکل از کجاست. این اتفاقات باعث اتلاف زیاد زمان، هزینه و انرژی تیم می‌گردند. تشخیص اینکه اشکال از کجاست و مسیر درست چیست، کاری دشوار است و معمولا برای تیم که غرق در کسب‌وکار خود است ممکن نیست.

در این مرحله به کمک مشاورانی که متخصص عارضه‌یابی کسب‌وکار هستند، طی چند جلسه از بیرون به کسب‌وکار شما نگاه می‌کنیم و بر اساس گفتگو با تیم و داده‌های موجود «مشکلات کلیدی» کسب و کار شما را کشف می‌کنیم.

منتورشیپ

در تمام طول فرآیند یک «تسهیلگر» برای هماهنگی‌ و انتقال اطلاعات لازم به منتورها و پیگیری تسک‌ها همراه شماست. با توجه به اولویت عارضه‌های شناسایی شده، در این گام جلسات منتورشیپ برگزار خواهد شد. احتمالا پیشنهادهای اجرایی به تیم سپرده می‌شود تا پس از انجام در جلسه بعد نتایج بررسی شوند. وابسته به شرایط تیم، جلسات منتورشیپ دیگری نیز ممکن است به صورت موازی و در موضوعات دیگر برگزار شود.

منتورهای آمپلی‌فایر بهترین‌های ایران در حوزه خود هستند. همگی در حوزه تخصصی خود تجربه راه‌اندازی کسب‌وکار یا فعالیت تخصصی در سازمان دیگری را دارند و در کنار دانش ویژه، از واقعیت‌های بازار و اجرای ایده‌ها آگاهند.

امکان جذب سرمایه

تا این مرحله رویداد تمام شده و شما می‌توانید بطور مستقل به کار خود ادامه دهید. همچنین امکان ادامه همکاری نیز وجود دارد. در این صورت متناسب با نیاز، می‌توانید از خدمات ما در زمینه کوچینگ، منتورشیپ، آماده‌سازی تیم برای جذب سرمایه، ارزش‌گذاری، مشاوره حقوقی عقد قرارداد سرمایه‌گذاری و… استفاده کنید. روش دیگر، ارایه درخواست سرمایه‌گذاری به پویتک است. در این روش می‌توانید وارد مرحله شتابدهی پویتک شوید یا به کمک «سرمایه‌گذاران همکار» ما تامین مالی مرحله بذری از 100 میلیون تا 2 میلیارد تومان داشته باشید.

دستاوردهای شرکت کنندگان پس از رویداد

lشناسایی بهتر عارضه‌های کسب و کار و تیم

lرفع عارضه‌های شناسایی شده توسط منتورهای تراز اول و متخصص

lگسترش شبکه ارتباطی در اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی

lامکان تامین مالی یا جذب سرمایه پس از رویداد یا جذب در شتابدهی

روند برگزاری رویداد آمپلی فایر

lشناسایی بهتر عارضه‌های کسب و کار و تیم

lرفع عارضه‌های شناسایی شده توسط منتورهای تراز اول و متخصص

lگسترش شبکه ارتباطی در اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی

lامکان تامین مالی یا جذب سرمایه پس از رویداد یا جذب در شتابدهی

ثبت نام اولین دوره رویداد مشاوره و منتورشیپ 

منتورها

معرفی منتورهای رویداد مشاوره و منتورشیپ

mkdf-team-image

محسن مولایی نسب

بنیانگذار دومینو انرژی

محسن مولایی نسب بنیانگذار و مدیرعامل دومینو انرژی است و بر روی حوزه‌ی طراحی محصول با محوریت مشتری با تکنیک تفکر طراحی تمرکز کرده است.

mkdf-team-image

مانوئل اوهانجانیانس

مربی ومشاور ایجاد وتوسعه استارتاپ ها

مانوئل کارشناس مهندسی صنایع و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه تهران است. مانوئل موسس استارت‌آپ ایسمینار و مربی و مشاور استارت‌آپ هاست.

mkdf-team-image

سینا حسنعلی زاده

مدیرعامل توسعه کارآفرینی بهمن

سینا فارغ التحصیل دانشگاه شریف و مدیر سرمایه گذاری در شرکت توسعه کارآفرینی بهمن است. او پیش از این در دفتر توسعه و انتقال فناوری دانشگاه شریف فعال بوده است.

mkdf-team-image

محمدرضا بحرینیان

تسهیلگر کارآفرینی بین المللی

محمدرضا فارغ التحصیل MBA از دانشگاه HHL آلمان است. او هم اکنون مدیرعامل شرکت آوان و همچنین عضو هیئت مدیره شبکه پژوهش و فناوری اصفهان است.

mkdf-team-image

سینا مومنی

مدیر بازاریابی سازمانی یکتانت

سینا یک مدیر مارکتینگ باتجربه در صنعت و تبلیغات موبایلی، استراتژیست کمپین تبلیغاتی و مدیریت بازاریابی است و در حال حاضر مدیر بازاریابی سازمانی یکتانت است.

mkdf-team-image

محمد میرمعزی

هم بنیانگذار اپلیکیشن ساز اپچار

محمد کارشناس IT و کارشناس ارشد تجارت الکترونیک است. این روزها در استارتاپ اپچار به کسب و کار های نوپا کمک می کند تا نسخه mvp کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

mkdf-team-image

امین سلیمیان

مدیر مارکتینگ ایرانیکارت

امین مهندسی مکانیک و MBA خود را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر گرفته. او اکنون مدیر مارکتینگ و تبلیغات ایرانیکارت است و در زمینه مارکتینگ و اینباند مارکتینگ مشاوره می دهد.

mkdf-team-image

علیرضا کاظمی نیا

هم بنیانگذار ناربو و آقای مترجم

علیرضا در زمینه تجارت الکترونیکی تحصیل کرده و چند سالی است به صورت تخصصی روی متد استارتاپ ناب تمرکز دارد و سه کتاب در این حوزه ترجمه کرده است.

mkdf-team-image

مهران کرمی

مدیر شتابدهنده سریرلند

مهران به عنوان مربی نوآوری همراه اول فعالیت می‌کند. مهران هم‌بنیانگذار رسانه اکوسیستم، هئیت مدیره دنگی پال و نماینده جهانی و تسهیلگر استارتاپ ویکند است.

برخی حامیان

به کانال تلگرام پویتک بپیوندید

به صفحه اینستاگرام پویتک بپیوندید