۰۹۳۵۸۳۹۹۲۸۳

شعبه مرکزی اصفهان: میدان آزادی، ابتدای خیابان ملاصدرا، فرعی 13، پلاک 52

Top

هر استارتاپ در مراحل ابتدایی رشد خود با چالش‌هایی روبرو است که گاها از آن‌ها بی‌خبرند اما مشاوران و مربیان توانمند می‌توانند در شناسایی و حل آن‌ها به استارتاپ‌ کمک کنند. مربیانی که خود پیش‌تر تجربه راه‌اندازی کسب‌وکار داشته‌اند یا در حوزه تخصصی خود در سازمانی دیگر با مشکلات دست و پنجه نرم کرده و برای حل آن ها تلاش کرده‌اند. رویداد «آمپلی فایر» کسب و کار، رویداد عارضه‌یابی، مشاوره و منتورشیپ و با هدف بر طرف کردن این چالش ها، توسط تیم «آکادمی کسب‌وکار پویتک» طراحی شده است.
________________
زمستان ۱۴۰۰
به وسعت ایران

ویژگی‌های رویداد آمپلی فایر کسب و کار

شاید بتوان مهمترین ویژگی رویداد آمپلی فایر کسب و کار پویتک را حضور منتورهای تراز اول کشور در هر حوزه و رویدادی کاملا کاربردی و عملیاتی دانست.

در نخستین دوره رویداد آمپلی فایر کسب و کار پویتک، به مدت چهار هفته، مشکلات کسب و کار شما را با بهترین مشاوران و منتورهای کشور پیدا و رفع می‌کنیم.

حضور منتورهای تراز اول و متخصص متناسب با عارضه‌های موجود در کسب‌وکار شما

تعامل نزدیک و طولانی مدت با منتورهای متخصص و با تجربه

همراهی تسهیلگران با تجربه با تیم‌ها در طول دوره برای افزایش بهره‌وری

طراحی دوره به صورت کاملا کاربردی و تخصصی

آشنایی با تجربه‌های واقعی ایران و جهان

معرفی و دسترسی به منابع مطالعاتی تکمیلی

ثبت ‌‌نام رویداد آمپلی‌فایر

فرآیند رویداد آمپلی فایر کسب و کار

گام نخست

در این مرحله ثبت نام اولیه انجام می‌شود. همکاران ما برای تکمیل اطلاعات با شما تماس خواهند گرفت. پس بهتر است هرچه زودتر ثبت نام اولیه را انجام دهید تا فرصت کافی برای تکمیل ثبت‌نام داشته باشید.

گام دوم

تیم‌هایی که ثبت نام کرده‌اند، وارد مرحله ارزیابی شده و در صورت تایید، برای جلسه مصاحبه دعوت می‌شوند.در پایان این مرحله منتخبان برای ورود به «آمپلی‌فایر» مشخص می‌گردند.

گام سوم

در این مرحله به کمک مشاورانی که متخصص عارضه‌یابی کسب‌وکار هستند، طی چند جلسه از بیرون به کسب‌وکار شما نگاه می‌کنیم و بر اساس گفتگو با تیم و داده‌های موجود «مشکلات کلیدی» کسب و کار شما را کشف می‌کنیم.

گام چهارم

با توجه به اولویت عارضه‌های شناسایی شده، جلسات منتورشیپ برگزار می‌شود. وابسته به شرایط تیم، جلسات منتورشیپ دیگری نیز ممکن است به صورت موازی و در موضوعات دیگر برگزار شود.

گام پنجم

پس از رویداد شما می‌توانید بطور مستقل به کار خود ادامه دهید. همچنین امکان ادامه همکاری نیز وجود دارد. می‌توانید از خدمات ما در زمینه کوچینگ، منتورشیپ، آماده‌سازی تیم برای جذب سرمایه، ارزش‌گذاری، مشاوره حقوقی عقد قرارداد سرمایه‌گذاری و… استفاده کنید. یا به پویتک درخواست سرمایه‌گذاری بدهید. در این روش وارد مرحله شتابدهی می شوید یا به کمک «سرمایه‌گذاران همکار» ما تامین مالی مرحله بذری از 100 میلیون تا 2 میلیارد تومان داشته باشید.

پرسش‌های متداول

چرا رویداد آمپلی‌ فایر کسب و کار
 • حضور منتورهای تراز اول و متخصص متناسب با عارضه‌های موجود در کسب و کار شما
 • تعامل نزدیک و طولانی مدت با منتورهای با تجربه
 • همراهی تیم‌ها در طول دوره برای افزایش بهره‌وری
 • طراحی دوره به صورت کاملا کاربردی
 • آشنایی با تجربه‌های واقعی ایران و جهان
 • معرفی و دسترسی به منابع مطالعاتی تکمیلی
مخاطبان رویداد آمپلی فایر کسب و کار
 • اگر تیمی هستید که نمونه اولیه‌ی خود را تست کرده
 • اگر تیمی هستید که در بازار فعال هستید اما آنچه که برنامه‌ریزی کرده‌اید با آنچه که برای کسب و کار شما اتفاق می‌افتد متفاوت است و هنوز به توسعه و اهداف مد نظر خود نرسیده‌اید
 • اگر هنوز موفق به دستیابی به بازار برای نمونه سهم مارکت مد نظر خود را تصاحب نکرده‌اید
 • اگر در جذب سرمایه و ارزش‌گذاری استارتاپ خود ابهاماتی دارید
 • اگر  مشکلات درون تیمی دارید و می‌خواهید عارضه‌های کسب و کار خود را شناسایی کنید

این رویداد با مشاوران و منتورهای با تجربه به شما کمک می‌کند این عارضه‌ها را رفع کرده و باعث رشد کسب وکار خود شوید.

حوزه‌ها

کسب‌وکارهای پلتفرمی

کسب‌وکارهایی که با ایجاد بستری برای ارتباط و تعامل میان تامین کنندگان و مصرف کنندگان به خلق ارزش می‌پردازند. مانند اسنپ، کافه بازار، پونیشا و …

کسب‌وکارهای الکترونیک

کسب‌و‌کارهایی که برای حل مسائل حوزه‌های آموزش، تجارت، لجستیک، بهینه‌سازی و… از راه‌حل‌های آنلاین و یا تکنولوژیک نظیر اتوماتیک کردن فرآیندها، هوش مصنوعی و… استفاده می‌کنند.

هاردتـِک

کسب‌وکارهایی مبتنی بر فناوری که عمدتا محصول سخت افزاری دارند. نظیر اینترنت اشیا، رباتیک، گجت‌های هوشمند، گجت‌های سلامت و …

روند رویداد آمپلی فایر کسب و کار

گام نخست: ثبت نام و تکمیل فرم‌ها

فرم ثبت نام اولیه را پر کنید. همکاران ما در ادامه برای تکمیل اطلاعات با شما تماس میگیرند و شما را گام به گام راهنمایی‌ میکنند. پس بهتر است هرچه زودتر ثبت نام اولیه را انجام دهید تا فرصت کافی برای تکمیل ثبت‌نام داشته باشید.

گام دوم: ارزیابی، مصاحبه و گزینش

تیم‌هایی که ثبت‌نام خود را تکمیل کرده‌اند، وارد مرحله ارزیابی شده و در صورت تایید، برای جلسه مصاحبه دعوت می‌شوند. در پایان این مرحله منتخبان برای ورود به «آمپلی‌فایر» مشخص می‌گردند. با توجه به محدودیت ظرفیت، پیشنهاد می‌کنیم زودتر اقدام کنید تا فرصت داشته باشید به کمک همکاران ما، برای مصاحبه آماده شوید.

گام سوم: عارضه‌یابی

گاهی تیم در حال طی مسیری اشتباه است و متوجه خطای خود نیست. گاهی نیز تیم با وجود تمام تلاش‌ها، به نتیجه مورد نظر دست پیدا نمی‌کند و نمی‌داند مشکل از کجاست. این اتفاقات باعث اتلاف زیاد زمان، هزینه و انرژی تیم می‌گردند. تشخیص اینکه اشکال از کجاست و مسیر درست چیست، کاری دشوار است و معمولا برای تیم که غرق در کسب‌وکار خود است ممکن نیست.

در این مرحله به کمک مشاورانی که متخصص عارضه‌یابی کسب‌وکار هستند، طی چند جلسه از بیرون به کسب‌وکار شما نگاه می‌کنیم و بر اساس گفتگو با تیم و داده‌های موجود «مشکلات کلیدی» کسب و کار شما را کشف می‌کنیم.

گام چهارم:  جلسات منتورشیپ

در تمام طول فرآیند یک «تسهیلگر» برای هماهنگی‌ و انتقال اطلاعات لازم به منتورها و پیگیری تسک‌ها همراه شماست. با توجه به اولویت عارضه‌های شناسایی شده، در این گام جلسات منتورشیپ برگزار خواهد شد. احتمالا پیشنهادهای اجرایی به تیم سپرده می‌شود تا پس از انجام در جلسه بعد نتایج بررسی شوند. وابسته به شرایط تیم، جلسات منتورشیپ دیگری نیز ممکن است به صورت موازی و در موضوعات دیگر برگزار شود.

منتورهای آمپلی‌فایر بهترین‌های ایران در حوزه خود هستند. همگی در حوزه تخصصی خود تجربه راه‌اندازی کسب‌وکار یا فعالیت تخصصی در سازمان دیگری را دارند و در کنار دانش ویژه، از واقعیت‌های بازار و اجرای ایده‌ها آگاهند.

گام پنجم: پس از رویداد

تا این مرحله رویداد تمام شده و شما می‌توانید بطور مستقل به کار خود ادامه دهید. همچنین امکان ادامه همکاری نیز وجود دارد. در این صورت متناسب با نیاز، می‌توانید از خدمات ما در زمینه کوچینگ، منتورشیپ، آماده‌سازی تیم برای جذب سرمایه، ارزش‌گذاری، مشاوره حقوقی عقد قرارداد سرمایه‌گذاری و… استفاده کنید. روش دیگر، ارایه درخواست سرمایه‌گذاری به پویتک است. در این روش می‌توانید وارد مرحله شتابدهی پویتک شوید یا به کمک «سرمایه‌گذاران همکار» ما تامین مالی مرحله بذری از 100 میلیون تا 2 میلیارد تومان داشته باشید.

دستاوردهای شرکت کنندگان
 • شناسایی بهتر عارضه‌های کسب و کار و تیم
 • رفع عارضه‌های شناسایی شده توسط منتورهای تراز اول و متخصص
 • گسترش شبکه ارتباطی در اکوسیستم استارتاپی و کارآفرینی
 • lمکان تامین مالی یا جذب سرمایه پس از رویداد یا جذب در شتابدهی

ثبت نام رویداد آمپلی فایر کسب و کار

منتورها

برخی مربیان پیشین همراه با آکادمی پویتک

mkdf-team-image

محسن مولایی نسب

بنیانگذار دومینو انرژی

محسن مولایی نسب بنیانگذار و مدیرعامل دومینو انرژی است و بر روی حوزه‌ی طراحی محصول با محوریت مشتری با تکنیک تفکر طراحی تمرکز کرده است.

mkdf-team-image

مانوئل اوهانجانیانس

مربی ومشاور ایجاد وتوسعه استارتاپ ها

مانوئل کارشناس مهندسی صنایع و کارشناس ارشد مدیریت اجرایی از دانشگاه تهران است. مانوئل موسس استارت‌آپ ایسمینار و مربی و مشاور استارت‌آپ هاست.

mkdf-team-image

سینا حسنعلی زاده

مدیرعامل توسعه کارآفرینی بهمن

سینا فارغ التحصیل دانشگاه شریف و مدیر سرمایه گذاری در شرکت توسعه کارآفرینی بهمن است. او پیش از این در دفتر توسعه و انتقال فناوری دانشگاه شریف فعال بوده است.

mkdf-team-image

محمدرضا بحرینیان

تسهیلگر کارآفرینی بین المللی

محمدرضا فارغ التحصیل MBA از دانشگاه HHL آلمان است. او هم اکنون مدیرعامل شرکت آوان و همچنین عضو هیئت مدیره شبکه پژوهش و فناوری اصفهان است.

mkdf-team-image

سینا مومنی

مدیر بازاریابی سازمانی یکتانت

سینا یک مدیر مارکتینگ باتجربه در صنعت و تبلیغات موبایلی، استراتژیست کمپین تبلیغاتی و مدیریت بازاریابی است و در حال حاضر مدیر بازاریابی سازمانی یکتانت است.

mkdf-team-image

محمد میرمعزی

هم بنیانگذار اپلیکیشن ساز اپچار

محمد کارشناس IT و کارشناس ارشد تجارت الکترونیک است. این روزها در استارتاپ اپچار به کسب و کار های نوپا کمک می کند تا نسخه mvp کسب و کار خود را راه اندازی کنند.

mkdf-team-image

امین سلیمیان

مدیر مارکتینگ ایرانیکارت

امین مهندسی مکانیک و MBA خود را از دانشگاه صنعتی امیرکبیر گرفته. او اکنون مدیر مارکتینگ و تبلیغات ایرانیکارت است و در زمینه مارکتینگ و اینباند مارکتینگ مشاوره می دهد.

mkdf-team-image

علیرضا کاظمی نیا

هم بنیانگذار ناربو و آقای مترجم

علیرضا در زمینه تجارت الکترونیکی تحصیل کرده و چند سالی است به صورت تخصصی روی متد استارتاپ ناب تمرکز دارد و سه کتاب در این حوزه ترجمه کرده است.

mkdf-team-image

مهران کرمی

مدیر شتابدهنده سریرلند

مهران به عنوان مربی نوآوری همراه اول فعالیت می‌کند. مهران هم‌بنیانگذار رسانه اکوسیستم، هئیت مدیره دنگی پال و نماینده جهانی و تسهیلگر استارتاپ ویکند است.

برخی حامیان