09358399283

اصفهان، میدان آزادی، ابتدای خیابان ملاصدرا، فرعی 13، پلاک 52

بالا

پویتک به عنوان یک هاب نوآوری از زمستان ۹۵ راه اندازی شد و با ارائه‌ی «فضای کار»، «آموزش» و «تامین سرمایه»، با کسب و کارهای نوپا همراه است. امروز پویتک ملاصدرا، به عنوان بزرگترین فضای کار اشتراکی اصفهان، برای توسعه‌ی كمی و كيفی اكوسيستم كارآفرينی بخش مركزی ايران تلاش می كند.

«پویتک» در زبان اوستایی به معنی پاک و پاک کننده است. «پویتک» کهن‌ترین نام خلیج فارس، برآمده از کتاب اوستا است. «پویتک» یک فناوری پویاست.

زندگی به سبک پویتک یک زندگی‌ پاک و پایدار است که با نگاه به آینده و با بهره‌برداری پویا از فناوری، حریم محیط‌زیست و میراث فرهنگی و معنوی را پاس می‌دارد.

ما بر این پیمانیم که با روش‌های نوآورانه، پاک و پایدار، همه‌ی توانمان را برای توسعه و ترویج زندگی به سبک پویتک و «رسیدن به حال خوب برای همه» به کار گیریم.

در پویتک مفاهیمی چون صداقت و راستی، عدالت اجتماعی و برابری، توسعه‌ی پایدار، خلاقیت و نوآوری و نیز فرهنگ و خردورزی از ارزش بالایی برخوردار هستند.

نگرش پویتک در چاره‌اندیشی برای چالش‌ها، بر اساس چهار ویژگی نهادینه شده است: کلان‌نگری، دانش‌بنیانی و کارشناسی، فرآیندمحوری و همچنین پایداری و توازن.

کسب درآمد جز جدا نشدنی هر کسب‌وکاری است اما نه به هر بهایی. پویتک تنها در مسیری گام بر می‌دارد که در راستای مشکل واقعی زندگی مردمان، افقی نو نمایان کند.

اولویت‌های پویتک

پویتک از کسب‌وکارهای نوپا با رویکرد حل چالش‌های جامعه‌ی ایرانی حمایت ویژه می‌کند

شهر پایدار

در بهبود معضلات زندگی شهری همچون ترافیک، آلودگی هوا و محیط‌زیست و دیگر موارد کمک می‌کند.

شهروند توسعه‌یافته

در رشد فرهنگ کارآفرینی، فرهنگ شهروندی، فرهنگ کتاب‌خوانی و مانند آن کارایی به سزایی دارد.

سلامت جسم و روح

در افزایش میزان دسترسی به خدمات درمانی، عدالت مالی در پرداخت هزینه‌ها و خدمات بیمه‌ای کارآمد است.

آموزش متوازن

با توسعه یا بومی‌سازی فناوری‌ها و روش‌های نوین آموزشی، به پرورش شهروند چند بعدی یاری می‌رساند.

تصویر تیم پویتک

سابقه رفاقت «علی» و «احسان» به سال ۸۴ برمی‌گردد. بنیان‌گذاران پویتک طی سال‌های رفاقت، دغدغه‌ی مشترکی پیدا کردند و کسب‌وکار خود را با هدفی مشترک پیوند زدند: «می‌خواهیم کاری کنیم که حال همه خوب باشد»

هم‌بنیان‌گذار

ما دغدغه‌ی مشترکی داریم و کنش خود را با هدفی مشترک پیوند زدیم: می‌خواهیم کاری کنیم که «حال» همه خوب باشد.

mkdf-team-image

احسان فقیه

هم‌بنیان‌گذار

کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک است و از سال ۸۶ به‌طور جدی به حوزه‌ی کسب‌وکار وارد شد. او دو سال عضو آزمایشگاه «تعامل انسان و ربات» دانشگاه تهران بود و هم‌اکنون عضو هیئت مدیره‌ی دو موسسه‌ی آموزشی موفق است. او به فلسفه و ادبیات علاقه‌ی زیادی دارد.

mkdf-team-image

علی صالحی

هم‌بنیان‌گذار

فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا از دانشگاه تهران است. مدیریت سیستمی و استراتژی حوزه‌ی تخصصی اوست و هم‌اکنون رییس کمیته‌ی توانمندسازی «شورای هماهنگی انجمن‌های گردشگری ایران» است. «توسعه» از مهم‌ترین مقولات مورد علاقه‌ی او به حساب می‌آید.

به کانال تلگرام پویتک بپیوندید